Hakkımızda

Faruk Perde 2005 yılında kurulan bir firma olup, 12 yıllık tecrübeli kadrosuyla sizlere perde, stor, duvar kağıdı, aksesuar ve tül üzerine aklınıza gelebilecek her türlü modelleri sunmaktır. Kaliteli ürün, sınırsız ve hızlı hizmetiyle sizlere her zaman en iyi fiyat garantisiyle yardımcı olmaktadır. Faruk Perde çağımızın modern ve klasik perdelerinin yanı sıra, perde aksesuarlarıyla ile daha şık bir iç mekan dekorasyonu oluşturup, evinizi ve iş alanlarınızı nefes alabileceğiniz ve sizi mutlu edebilecek göz zevkinize hitap eden alanlara dönüştürmektedir.

Vizyonumuz

Yaptığımız her işte kaliteye önem vermek, değişik kültür ve beğeniye sahip misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerine kalite, güvenilirlik, maliyet, termin yönünden cevap verecek ürünleri sürekli gelişme felsefesini benimseyerek istikrarlı bir şekilde üretmek.

Misafirin vakti olmadığı gerçeğinden yola çıkarak her faaliyeti mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işleri ve kararları ertelememek.

Ürün, üretim ve tüketim zincirinin her alanında misafir açısından rakiplerimizde bulunmayan olumlu fark yaratmak, değişik fikirleri alternatifler olarak ele almak.

Misyonumuz

Perde ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle misafirlerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

faruk_perde_hakkimizda